Przychodnia Lekarska w Kocmyrzowie-Luborzycy

Przychodnia Lekarska w Kocmyrzowie-Luborzycy świadczy usługi w zakresie:

REJESTRACJA TELEFONICZNA

12 387 10 99

Pytania i kontakt w sprawie Przychodni :

mgr Joanna Osolińska
Adres e-mail : dko-kierownik@rydygierkrakow.pl

PRZYCHODNIA POZ OFERUJE

• bezpłatne porady lekarskie w ramach umowy z NFZ od 8.00 - 18.00 (od poniedziałku do piątku),
  • rejestrację na konkretną godzinę w wybranym dniu (bez kolejek i oczekiwania na wizytę),
  • bezpłatną opieka pielęgniarską i położniczą,
  • gabinet zabiegowy oraz punkt szczepień,
  • łatwy dostęp do bezpłatnych badań laboratoryjnych i obrazowych,
  • bezpłatny dostęp do lekarzy specjalistów.

Opieka medyczna może wyglądać inaczej!

To Twój wybór - przyjdź i złóż deklaracje - bez konieczności wcześniejszej rezygnacji w dotychczasowej przychodni.

Wszystkie niezbędne dokumenty znajdą Państwo poniżej.

Codziennie w godzinach od 8.00 – 10.00 działa punkt pobrań materiału do badań.

Jak nas znaleźć

adres : Kocmyrzów-Luborzyca 38a.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna. Mieszkańcy Gminy Kocmyrzów-Luborzyca uzyskają dostęp do szerokiej opieki zdrowotnej.

Już od 1 października  ruszyła Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna.

Dla mieszkańców Gminy Kocmyrzów-Luborzyca jest to ogromna zmiana powodująca stały dostęp do specjalistycznej opieki zdrowotnej w ramach tzw. Opieki koordynowanej.

im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o. , który kontynuuje rozwój Przychodni poprzez zapewnienie ciągłości opieki dla mieszkańców, którzy zadeklarowali się w Poradni Lekarza Rodzinnego (POZ). Ci którzy tego jeszcze nie zrobili mogą to zrobić w każdej chwili zgłaszając się do Rejestracji Przychodni, gdzie formalności z zapisaniem się do lekarza ograniczono do minimum.

Kocmyrzów-Luborzyca 38a

REJESTRACJA TELEFONICZNA:

12 387 10 99

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna jest kolejnym etapem rozwoju Przychodni, gdzie obok standardowych świadczeń w zakresie lekarza rodzinnego, każdy może uzyskać pomoc lekarską całodobową.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna to świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8.00 do 8.00 dnia następnego.

Zarząd Spółki konsekwentnie rozwija działalność Przychodni, co w praktyce oznacza dostęp do pełnego zaplecza specjalistycznego, które oferuje Szpital, pod którego auspicjami Przychodnia aktualnie się znajduje.

W kolejnych latach planowany jest rozwój specjalistycznej opieki ambulatoryjnej, a już dzisiaj taką opiekę uzyskują pacjentki Poradni Ginekologiczno – Położniczej.

Dla zainteresowanych pacjentów uruchomiono także możliwość skorzystania z odpłatnych świadczeń zdrowotnych w zakresie otolaryngologii, kardiologii, endokrynologii czy tez chirurgii ogólnej
i onkologicznej. Pacjenci mogą także na miejscu wykonać specjalistyczne badania lekarskie,
z możliwością kontynuacji leczenia w krakowskiej lecznicy mieszczącej się na os. Złotej Jesieni 1.

Żadnego pacjenta nie zostawimy bez opieki ! wtóruje Wojciech Szafrański – Prezes Zarządu Szpitala.  Jest to możliwe dzięki wielospecjalistycznej platformie medycznej, jaką niewątpliwie stanowi zaplecze Przychodni w Kocmyrzowie-Luborzycy będącej częścią Wielospecjalistycznego Szpitala
im. Ludwika Rydygiera mieszczącego się zaledwie 10 km od Przychodni w Kocmyrzowie-Luborzycy.

Rozwój przychodni stanowi dla nas priorytet, a efekty tych działań pacjenci odczują już 1 października uzyskując dostęp do całodobowej  Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej, a w niedalekiej przyszłości do specjalistycznej opieki ambulatoryjnej w szerokim spektrum specjalności.

To jest nasz cel nadrzędny, mówi - Wojciech Szafrański, zapraszając mieszkańców do deklarowania się do naszej Przychodni POZ oraz zachęcającym do skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych, które już dzisiaj mieszkańcy mogą wykonać w szpitalnym Zakładzie Endoskopii na os. Złotej Jesieni 1. Badania wykonywane są bezpłatnie w znieczuleniu. Prewencja chorób przewlekłych to specjalistyczna diagnostyka, dlatego zapraszam na bezpłatne badania kolonoskopowe osoby po 40. roku życia.

Można rejestrować się pod nr tel. 12 646 82 92 (codziennie w godz. 8-13) albo bezpośrednio
w rejestracji szpitalnej Zakładu Endoskopii na os. Złotej Jesieni 1.