Szanowni Państwo,

10 maja ruszyła rejestracja na szczepienie przeciw Covid-19
dla wszystkich chętnych.


Zapisać można się na trzy sposoby: poprzez infolinię, w wybranym punkcie szczepień oraz elektronicznie.


REJESTRACJA NA SZCZEPIENIA


Pierwszy sposób to telefon na całodobową i bezpłatną rządową infolinię: numerem 989 lub (22) 626 29 89. Senior może zadzwonić tam sam, ale może też poprosić o to kogoś bliskiego, np. członka rodziny. Do zapisu wystarczy
PESEL oraz numer telefonu komórkowego.

Podczas rejestracji można wybrać dokładny termin oraz miejsce szczepienia.

Po rejestracji na podany numer telefonu przyjdzie SMS - potwierdzenie umówienia wizyty na szczepienie.

WYBRANY PUNKT SZCZEPIEŃ

Można również zarejestrować się w konkretnym punkcie szczepień. W przypadku naszego Szpitala, szczepienia wykonywane są w Krakowie przy ulicy Galicyjskiej 9 w lokalizacji pawilonu EXPO - wystarczy się z nim skontaktować.

Rejestracja i informacja telefoniczna - tel. 12 298 76 93

Jeśli w wybranym punkcie szczepień nie będzie dogodnego terminu - wystarczy zadzwonić na infolinię NFZ pod numer 989. Konsultanci pomogą znaleźć inny punkt w pobliżu.

REJESTRACJA ELEKTRONICZNA

Można też zarezerwować datę poprzez e-Rejestrację dostępną na stronie pacjent.gov.pl. System zaproponuje pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko miejsca zamieszkania seniora. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie pasował albo ktoś będzie chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście - będzie taka możliwość. Wystarczy skorzystać z dostępnej wyszukiwarki i wskazać dogodną datę i lokalizację.

Zaraz po dokonaniu rezerwacji wysłane zostanie powiadomienie SMS. Ponownie przypomnienie o szczepieniu przyjdzie dzień przed planowanym terminem.

Aby skorzystać z tego sposobu rejestracji, trzeba mieć profil zaufany.

Punkt Szczepień
Czynny jest od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 14.30

Okolica
Najbliżej położonym centrum handlowym jest M1, zlokalizowane przy Alei Pokoju 67, oddalone 10 minut pieszo od obiektu. W M1 znajdą Państwo bankomaty i kantor, supermarket, sklepy odzieżowe i punkty gastronomiczne.
W bezpośrednim sąsiedztwie parkingu znajduje się także stacja paliw.
Najbliższe przystanki MPK to przystanek autobusowy "M1 Nowohucka" (linie 174 i 178) i przystanek tramwajowy "Nowohucka" (linie 1, 14, 22).
Wskazówki dojazdu
Szpital Tymczasowy EXPO Kraków znajduje się przy ul. Galicyjskiej 9 (przecznica od ul. Centralnej).
Obiekt ma znakomite połączenie z centrum miasta (7 km), Dworcem Głównym (7 km), lotniskiem w Balicach (20 km) i obwodnicą (5 km).

Dojazd prywatnym samochodem
​GPS: N50° 3' 36" E20° 0' 26"

Dojazd komunikacją miejską
Linie tramwajowe: 1, 14, 22, przystanek Rondo 308. Dywizjonu
Linie autobusowe: 174, 178, przystanek M1 Nowohucka

Jak dojechać komunikacją miejską >>

Rozkład jazdy MPK >>

Parking
Parking EXPO Kraków jest w całości ogrodzony, monitorowany i dobrze oświetlony, co zapewnia bezpieczeństwo jego użytkownikom. Dwie duże bramy wjazdowo-wyjazdowe z systemem szlabanowym usprawniają ruch pojazdów.
Niedaleko głównego wejścia do obiektu znajdują się zatoczki autobusowe, miejsca postojowe dla taksówek oraz miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi.