INFORMACJA DLA PACJENTÓW


Informujemy, że w dniu 24 grudnia 2019 r. Biuro Obsługi Pacjentów Komercyjnych

czynne jest do godziny 12.00

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej ! Pomoże ona Państwu w prosty, szybki i przejrzysty sposób uzyskać dostęp do wszelkich informacji dotyczących usług odpłatnych (konsultacje, badania, zabiegi oraz usługi towarzyszące : opieka okołoporodowa, rehabilitacja, usługi hotelowe, itp). 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

Dział Komercji, Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej

Kierownik
mgr Mirosław Orzeł
12 646 81 28
e-mail: morzel@rydygierkrakow.pl

We wszystkich komórkach medycznych Szpitala, realizowane są świadczenia odpłatne (komercyjne).

Placówka realizuje szeroki profil zabiegów chirurgicznych i ambulatoryjnych.

Szpital oferuje odpłatne konsultacje specjalistyczne, nowoczesną, szybką diagnostykę laboratoryjną i obrazową. Jednostka dysponuje nowoczesną bazą leczniczą, pod każdym względem spełniającą najwyższe standardy, poparte uzyskaniem certyfikatów jakości oraz akredytacji w ochronie zdrowia.

Zespół Szpitala to wysokiej klasy lekarze specjaliści, operatorzy z długoletnim doświadczeniem oraz przyjazny zespół pielęgniarski – życzliwy, służący pomocą i wsparciem na każdym etapie leczenia.

Każdy zabieg realizowany jest w sposób zapewniający komfort pacjenta, intymne warunki pobytu, życzliwą obsługę, wysoką jakość i skuteczność leczenia.

Jednostka zapewnia profesjonalną opiekę medyczną oraz przede wszystkim ciepłe podejście do Pacjenta, już na etapie załatwiania formalności związanych z przyjęciem Pacjenta na Oddział, udzieleniem konsultacji, czy też wykonaniem badań. Formalności te Szpital ograniczył do minimum, tak, aby pobyt Pacjenta w Szpitalu był jak najkrótszy, a formalności z tym związane jak najmniej uciążliwe.

Wybierz usługę :


> Konsultacje
> Zabiegi
> Badanie laboratoryjne

> Badania obrazowe
> Badania EMG
> Konsultacje i badania gastrologiczne
> Rehabilitacja
> Hotel


> Umów wizytę

Masz pytanie ? Skontaktuj się z nami !

Pracownicy naszego Biura Obsługi

chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.


REJESTRACJA  12 646 8 649

 

Jeżeli nikt nie odbiera telefonu, to znaczy że wszyscy nasi konsultanci są zajęci. W takim przypadku prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. A my niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy. Dziękujemy!


Biuro Obsługi Pacjenta Komercyjnego

znajduje się na 11 piętrze, (prawe skrzydło)


Czynne jest :

od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00 - 18:00

sobota 8:00 - 14:00

lub e-mail:

uslugi-platne@rydygierkrakow.pl

> Cennik

Podane ceny są cenami orientacyjnymi, na cenę ma wpływ wiele czynników, miedzy innymi wybór techniki leczenia, ilość osobodni pobytu, procedury towarzyszące itp. dlatego ostateczną cenę uzyskają Państwo po indywidualnej wycenie.


DODATKOWE INFORMACJE :Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!