Jeszcze tylko przez 2 tygodnie możecie zagłosować na Szpital Rydygiera w Plebiscycie Hipokrates 2022!  Wyboru najlepszej placówki medycznej można dokonać tylko do 12 października, do godz. 21:30, dlatego prosimy i zachęcamy wszystkich naszych Pacjentów i Ich Rodziny – głosujcie!

Organizatorzy największego plebiscytu medycznego w Polsce ustalili dwa tryby oddawania głosów, dlatego Rydygiera możecie wybierać poprzez:

Rozstrzygnięcie Plebiscytu na szczeblu regionalnym odbędzie się w listopadzie, a 2 grudnia, w trakcie Gali Finałowej na Zamku Królewskim w Warszawie poznamy najlepsze szpitale, przychodnie i najlepszych – zdaniem Pacjentów – lekarzy w Polsce! Patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej Gali – Ministerstwo Zdrowia.