Z radością informujemy, iż honorowymi odznakami „Za zasługi dla ochrony zdrowia”, przyznawanymi przez Ministra Zdrowia, wyróżniona została dziś kadra zarządzająca Szpitalem Rydygiera w Krakowie. W trakcie uroczystości z udziałem Elżbiety Achinger, I Wicewojewody Małopolskiego oraz Józefa Gawrona, Wicemarszałka Małopolski, odznaki resortowe otrzymali: Artur Asztabski – Prezes Zarządu Szpitala Rydygiera oraz Dyrektorzy Szpitala Rydygiera: Anna Drobniak – Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych; Zofia Foryś – Dyrektor ds. Pielęgniarstwa i Jakości; Urszula Kalemba – Dyrektor Zakładu Opieki Długoterminowej w Makowie Podhalańskim, Wojciech Gąsior – Dyrektor ds. Lecznictwa oraz  Jarosław Lech – Dyrektor ds. Infrastruktury i Aparatury Medycznej. Gratulujemy!