Szpital Specjalistyczny im L. Rydygiera w Krakowie zdaniem Pacjentów oceniających lekarzy oraz ośrodki onkologiczne jest najlepszą w Małopolsce i trzecią w kraju placówką medyczną leczącą choroby nowotworowe!

W Rankingu Przyjaznych Szpitali Onkologicznych, prowadzonym przez Fundację Alivia, w którym pacjenci i ich bliscy mogli wyrazić własną opinię na temat 108 szpitali i prawie 3,5 tys. lekarzy z całej Polski, nasz szpital otrzymał najwyższą ocenę 4,5/5, wyprzedzając w Małopolsce wszystkie ośrodki, które w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia realizują przynajmniej dwie z trzech procedur: chemioterapię, radioterapię, chirurgię onkologiczną. Ocena naszych Pacjentów jest wyjątkowo cennym wskaźnikiem jakości naszej pracy i co szczególnie cieszy – zdaniem Pacjentów jesteśmy także jedną z trzech najlepszych w Polsce placówek medycznych w zakresie organizacji i sposobu leczenia chorób nowotworowych, opieki personelu medycznego, przestrzegania praw pacjentów oraz dbałości o ich komfort.

Fachowa, rzeczowa obsługa medyczna. Lekarze do samego końca walczą o pacjenta, doradzą jak potrzeba

- to jedna z opinii pacjentek, oceniających Szpital Specjalistyczny im L. Rydygiera w Krakowie.

Pełny ogólnopolski ranking szpitali dostępny jest na stronie internetowej Fundacji Alivia: przejdź