To było ICH święto! Pielęgniarki ze Szpitala Rydygiera: Barbara Białek, Małgorzata Chomicka, Teresa Dziedzic, Małgorzata Jedynak, Halina Smoter-Ćmak i Teresa Syjud zostały wyróżnione odznakami „założony dla ochrony zdrowia”, przyznanymi przez Ministra Zdrowia.  Uroczysta Gala z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarstwa i Położnictwa odbyła się 9 maja w Nowohuckim Centrum Kultury, a w jej trakcie – obok wyróżnionych Pielęgniarek – statuetkę z podziękowaniami za pracę w czasie pandemii COVID-19 i zaangażowanie wszystkich Pielęgniarek Szpitala Rydygiera, z rąk Przewodniczącego Małopolskiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych Tadeusza Wadasa odebrała dr n. med. Zofia Foryś, Dyrektor ds. Pielęgniarstwa i Jakości Szpitala Rydygiera.