W pięknej scenerii ogrodu zimowego odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne Pacjentów Zakładu Opieki Długoterminowej Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Makowie Podhalańskim. Jak co roku Pacjenci, Ich opiekunowie oraz zaproszeni goście mogli wśród życzeń i muzycznych wstępów przełamać się opłatkiem i w prawdziwie świątecznej atmosferze po prostu pobyć razem.

Na wigilijnym spotkaniu nie zabrakło wspólnego kolędowania, tradycyjnych ciast i …łez wzruszeń. Specjalny występ dla Pacjentów przygotował zespół muzyczny Kojsowiocki i Kojszowiacy z Kojszówki, a w organizację wigilijnego spotkania zaangażowany był Zespół  Terapeutyczny ZOD w Makowie Podhalańskim. To był czas prawdziwej radości Bożego Narodzenia, na który czeka się przecież cały rok!