Ogromnie cieszymy się z nominacji do tytułu „Szpital Roku” w największym plebiscycie medycznym w Polsce HIPOKRATES 2022, do którego kandydatów nominują sami Pacjenci i także Oni w głosowaniu na konkretne palcówki oraz lekarzy wybierają zwycięzców i laureatów tegorocznej edycji.

Rozstrzygnięcie Plebiscytu na szczeblu regionalnym odbędzie się w listopadzie, a 2 grudnia, w trakcie Gali Finałowej na Zamku Królewskim w Warszawie poznamy najlepsze szpitale, przychodnie i najlepszych – zdaniem Pacjentów – lekarzy w Polsce! Patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej Gali – Ministerstwo Zdrowia. Celem wszystkich edycji HIPOKRATESA jest nagradzanie pracowników i placówek medycznych cieszących się największym uznaniem Pacjentów.

Dziękujemy za nominację, ale też prosimy i zachęcamy wszystkich naszych Pacjentów i Ich Rodziny – głosujcie na Szpital Rydygiera! Teraz wszystko w Waszych rękach!  Głosować na Rydygiera można poprzez wysłanie SMS z treścią „KRT.26” na numer 7303 lub przez głosowanie na stronie Gazety Krakowskiej/Organizatora Plebiscytu pod linkiem:  https://gazetakrakowska.pl/p/kandydat/szpital-specjalistyczny-im-ludwika-rydygiera%2C2886817/#sms-plebiscyty

Obok wskazania Rydygiera do tytułu „szpital roku”, nominacje w różnych kategoriach otrzymało aż 36 Pracowników z Rydygiera! Szukajcie ich nazwisk i głosujcie!
Pracownicy Szpitala Rydygiera nominowani w Plebiscycie HIPOKRATES 2022:
lek. Adam Niewiadomski, Agnieszka Serafin, lek. Agnieszka Waląg, lek. Andrzej Stokłosa, Anna Jastrzębska, lek. Anna Myć, Barbara Baczyńska, Barbara Rumian, Beata Nowak, mgr Beata Setlak, Dominika Kubowicz, dr n. med. Dorota Budzyńska, lek. Dorota Śliwiak, lek. Elżbieta Zięba, lek. Ewa Kwiecień, mgr Ewa Marchańska, lek. Ewelina Szczygłowska, Jadwiga Urban, Joanna Grzyb, lek. Jolanta Czekaj-Huptas, lek. Krzysztof Drąg, lek. Łukasz Wójcik, lek. Maciej Borys, lek. Maciej Łabęcki, Małgorzata Siudak, dr n. med. Marcin Opławski, mgr Marta Wojciechowicz, dr n. med. Michał Romaniszyn, mgr Monika Piskorz, Natalia Minorczyk, Paweł Smok, lek. Piotr Kopeć, lek. Piotr Rychlak, mgr Sabina Kwiecień, lek. Tadeusz Soława, Wioletta Frączek.

Dodatkowe informacje o Plebiscycie oraz metody głosowania na wybranych kandydatów są dostępne na stronie organizatora: www.gazetakrakowska.pl/hipokrates