Już od 16 grudnia przeciw COVID-19 ruszają szczepienia dzieci w wieku 5-11 lat.  Skierowania są dostępne od dzisiaj, ale rejestracja na wybrany dzień i godzinę szczepienia w całej Polsce uruchomiona będzie od jutra, t. 14 grudnia.

Szpital Rydygiera, prowadzący Punk Szczepień na terenie Hali Expo, przy ul. Galicyjskiej 9 już od dziś wydłuża godziny funkcjonowania. Zapraszamy w każdy poniedziałek w godzinach 7:30 – 18:30 oraz w każdy wtorek w godzinach 7:00 – 15:00. W przypadku zwiększającej się liczby osób zainteresowanych szczepieniami Punkt będzie dostępny również w pozostałe dni tygodnia. Przypominamy, iż rejestracja na szczepienia odbywa się przez platformę pacjent.gov.pl, przez całodobową i bezpłatną infolinię – nr 989 oraz bezpośrednio przez kontakt z wybranym Punktem Szczepień.

Kontakt do Punktu Szczepień Szpitala Rydygiera
Hala EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9