„Dla wielu rodzin te Święta mogą być dramatyczne. Ich bliscy być może są w szpitalu, leżą pod respiratorem. Znamy takie przypadki. Żeby przeżywać spokojnie Święta, musimy być odpowiedzialni. To święta naszej odpowiedzialności. Proszę wszystkich, żeby zwrócili uwagę na bezpieczeństwo swoje i najbliższych”– podkreśla Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita w specjalnej kampanii „ Jesteś ważny, jesteś potrzebny”. Zaszczep się!”

Szpital Rydygiera, prowadzący Punk Szczepień na terenie Hali Expo, przy ul. Galicyjskiej 9, zaprasza na szczepienia w każdy poniedziałek w godzinach 7:30 – 18:30 oraz w każdy wtorek w godzinach od 7:00 do 15:00. W przypadku zwiększającej się liczby osób zainteresowanych szczepieniami Punkt będzie dostępny również w pozostałe dni tygodnia.

Przypominamy, iż rejestracja na szczepienia odbywa się przez platformę pacjent.gov.pl, przez całodobową i bezpłatną infolinię – nr 989 oraz bezpośrednio przez kontakt z wybranym Punktem Szczepień.

Kontakt do Punktu Szczepień Szpitala Rydygiera
Hala EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9